MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Zapraszamy do uczestnictwa w Festiwalu Piosenka, Wiosenka

organizowanym przez: Przedszkole Samorządowe nr  36 w Kielcach, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Kieleckie Centrum Kultury, Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach

Karta zgłoszenia

Zgoda na udział uczestnika w Festiwalu

Zgoda dotycząca przetwarzania wizerunku i danych osobowych pełnoletnich uczestników

19 lutego wokaliści ze Studia Piosenki Ga-Ga p. Grażyny Budziasz zaprosili nas do Galerii „ Ślad” MDK na koncert karnawałowy „Cała sala śpiewa z nami” .

14 02 odbył się Koncert Walentynkowy organizowany przez Studio Piosenki "EWiTA" - p. Ewy Bocheńskiej przy współpracy "Teatru na Koziej"  p Ewy Sorbian.

PASJE I TALENTY

Wyrażamy siebie w sztuce

Przegląd wokalny

Przegląd "Nasze Talenty"

Wokaliści zaproszeni do Koncertu Laureatów, który odbędzie się 5 lutego godz. 11 na Małej Scenie KCK

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY PRZEGLĄDU WOKALNEGO  PASJE I TALENTY „Wyrażamy siebie w sztuce”

GODZINY  PRZESŁUCHAŃ UCZESTNIKÓW PRZEGLĄDU WOKALNEGO  PASJE I TALENTY - „Wyrażamy siebie w sztuce”

Poniedziałek  3 lutego
kategoria I - soliści do lat 6
kategoria II -  soliści 7-9 lat
kategoria III- soliści 10-12 lat
Wtorek  4 lutego
kategoria IV - soliści 13-15 lat
kategoria V - soliści 16-19 lat
kategoria VI - zespoły młodsze
kategoria VI I- zespoły starsze

Laureaci "NASZE TALENTY"

Protokół z Konkursu Pasje i Talenty w kategorii PLASTYKA

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na zajęcia w ramach akcji “ZIMA W MIEŚCIE 2020” dzieci i młodzież z miasta Kielce. Zajecia mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Program zajęć >>>

W dniu 12.02.2020 odbył się wieczór walentynkowy "Miłość i inne słowa". Niezwykła podróż po uczuciach i emocjach towarzyszących niezbadanemu zjawisku jakim jest miłość. Romantyczne wiersze klasyczne na tle dźwięków gitary, przeplatane lirycznymi utworami granymi na pianinie. Młodzieńcze myśli, często niezrozumiałe, przekazane z wrażliwością i delikatnością. Przygotowanie: Lech-Bętkowska, Ewa Sorbian.

Sukcesy wokalne na Konkursie "Otwarta Scena" w Pińczowie

Kategoria wiekowa do 9 lat

I MIEJSCE- Zofia Ściegienna (Studio Piosenki GA-GA Grażyny Budziasz)

II MIEJSCE-Nikola Redlica (Studio Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej))
III MIEJSCE-Weronika Sornat (Studio Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej)
WYRÓŻNIENIE: Sandra Grabowska  (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)

Kategoria wiekowa 10-12 lat

I MIEJSCE- Daria Malicka (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)

II MIEJSCE-  Maja Wojcieszyńska (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE: Weronika Kotwa (Studio Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin)

Kategoria wiekowa 13-15 lat

I MIEJSCE- Zuzanna Bera (Studio Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin)
Kategoria wiekowa 16-19 lat
III MIEJSCE- Urszula Szumska (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)
III MIEJSCE- Emilia Haba (Studio Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej))

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Omasta (Studio Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej)

Laureaci VII Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek Gloria

Kategorie: I,II i VI

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK „GLORIA” 2020

Sukcesy w Oświęcimiu!

Na XV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda kolęda" w Oświęcimiu nasi podopieczni zdobyli następujące nagrody:

I MIEJSCE - Daria Malicka (Studio Piosenki SAMI p.Samueli Modzelewskiej)
III MIEJSCE- Wiktoria Gawron ( Studio Piosenki GA-GA p.Grażyny Budziasz)
III MIEJSCE - Zosia Anioł (Studio Piosenki SAMI p.Samueli Modzelewskiej)
WYRÓŻNIENIE - Michalina Cedro (Studio Piosenki SAMI p.Samueli Modzelewskiej)
Konkurs świetnie zorganizowany, na bardzo dobrym poziomie.

Gratulujemy bardzo bardzo:)

KOLĘDOWANIE:)

I MIEJSCE Zosi Ściegienny ze Studia Piosenki GA-GA Grażyny Budziasz  na XVII Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej, kolęda kolęda” Małogoszcz 2020r.

SUKCESY WOKALISTÓW ZE STUDIA PIOSENKI SAMI SAMUELI MODZELEWSKIEJ

IV Przegląd Kolęd i Pastorałek w Górnie
I MIEJSCE-Michalina Cedro
II MIEJSCE-Sandra Grabowska
III MIEJSCE-Klaudia Kaleta

XVII Konkurs Kolęd w Małogoszczu
II MIEJSCE-Daria Malicka
WYRÓŻNIENIE-Adam Bulski
WYRÓŻNIENIE-Hanna Jakubczyk
WYRÓŻNIENIE-Zofia Anioł

Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek
WYRÓŻNIENIE-Daria Malicka
WYRÓŻNIENIE-Hanna Jakubczyk

Orszak Trzech Króli z MDKiem

Tysiące kielczan witały Orszak Trzech Króli, 6 styczna 2020 roku. A przemarsz mędrców był w tym roku wyjątkowy, bo zaczął się już przed mszą świętą a trzej królowie dotarli do stajenki z Jezusem w nietypowy sposób. Przyjechali samochodem – białym papamobile. Oprawa artystyczna: Studio Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej oraz Studio Gitary i Pianina Anety Lech Bętkowskiej i Radosława Suligi.

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2020  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)