MDK w sieci
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Aktualności

W dniu 12.12.2018 r. odbył się w Galerii ŚLAD MDK piękny koncert świąteczny pt. „Przybyli z nieba” w wykonaniu uczniów z pracowni wokalnej Ga-Ga p.Grażyny Budziasz oraz rodziców.

MIKOŁAJKI W MDK

Rozbłysła choinka
w dniu 6 grudnia tradycyjnie na kieleckim Rynku rozbłysła choinka. Lampki zapalili z pomocą dzieci Prezydent Kielc - Bogdan Wenta i Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański. Przy choince wspólnie z kielczanami kolędy i pastorałki śpiewała m.in. młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury. Nie zabrakło także świętego Mikołaja i Śnieżynki z mnóstwem słodyczy -w role wcielili się nauczyciele MDK Aneta Lech-Bętkowska i Stanisław Bętkowski.

Sukcesy wokalistów STUDIA PIOSENKI EWiTA

01.12.2018 r.  odbył się finał - I Ogólnopolskiego Spotkania Laureatów Festiwali Piosenki w Iłowie.  Każdy z reprezentantów ze Studia Piosenki EWiTA - Ewy Bocheńskiej przywiózł nagrodę.

Wyróżnienie - Natalia Grzejszczyk
Wyróżnienie - Nikola Jarosz

Nominacje na międzynarodowy festiwal w Bułgarii, we Włoszech zdobyli:

Natalia Grzejszczyk
Nikola Jarosz
Bartosz Chudzicki
Nikola Redlica

Udział w projekcie musicalowo- płytowym otrzymała: Nikola Jarosz

GRATULUJEMY !!!!!!!!!!

NAGRODY WOKALNE!

Ogólnopolski Przegląd Piosenki Żołnierskiej w Toruniu
II miejsce dla Poli Ślusarczyk ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej .

III PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH W BODZENTYNIE.
I MIEJSCE - WIKTORIA GAWRON ze Studia Piosenki GA -GA Grażyny Budziasz

GRATULACJE!

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin:

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2018  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)