Kielecka
Wiosna Szachowa 2006 gr-8 98-99- - Round 7
List of Players
No
Name Loc Id
Loc Club
1. MAZUR, Bartłomiej III 1600 UKS SP8
CHRZANÓW
2. BARSZCZ, Kamil IV 1400 PUKS
MAKOWIEC
3. DROP, Szymon IV 1400 UKS
JEDYNKA BEŁCHATÓW
4. HOSIAWA, Klara III 1400 KSOS
KSOS KRAKÓW
5. KOGUTOWICZ, Bartosz IV
1400 ZAK KIELCE
6. LANKOF, Piotr IV 1400 MKS
KSOS KRAKÓW
7. MIZIOŁEK, Martyna III 1400 UKS SP8 CHRZANÓW
8. OSIŃSKI, Kamil IV 1400 UKS
JEDYNKA BEŁCHATÓW
9. OSIŃSKI, Emil IV 1400 UKS
JEDYNKA BEŁCHATÓW
10. POSUNIAK,
Weronika III 1400 UKS MDK RADOM
11. SOBCZYK,
Krzysztof iV 1400 NEZRZESZONY
12. SZYMAŃSKA,
Aleksandra IV 1400 PUKS
MAKOWIEC
13. BURDZY,
Joanna iV 1250 MKS ORZEŁ RUDNIK
14. KASPEREK,
Kinga IV 1250 UKS UKS SP8 CHRZANÓW
15. KOMALA,
Weronika IV 1250 UKS SP8 CHRZANÓW
16. RUDOL,
Maria IV 1250 JKSZ JAWORZNO
17.
SIECZKOWSKI, Gabrriel V 1200 UKS
MDK RADOM
18. WILCZEK,
Krzysztof V 1200 MDK KIELCE
19. DZIARMAGA,
Paweł bk 1000 MDK KIELCE
20.
KRUSZYŃSKI, Michał bk 1000 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
21. NOWAK,
Mateusz bk 1000 UKS MDK RADOM
22. OBARA,
Damian bk 1000 UMKS ŻAK KIELCE
23. PIECZARA,
Grzegorz bk 1000 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
24. PIETRZAK,
Jędrek bk 1000 ŁÓDŚ
25. PIETRZAK,
Mateusz bk 1000 ŁÓDŚ
26. PUCHALSKI,
Olaf bk 1000 MDK KIELCE
27. WACH,
Wojciech bk 1000 UMKS ZAK KIELCE
Standings
Place Name Rtg Loc
Score M-Buch. Buch. Progr.
Wins
1
MAZUR, Bartłomiej 1600
6 22.5 31.5 26.0 6
2
OSIŃSKI, Emil 1400
6 19.0 25.0 23.0 6
3
OSIŃSKI, Kamil 1400 5.5 18.5
26.5 19.5 5
4
LANKOF, Piotr 1400
5 22.5 29.5 23.0 5
5
KOGUTOWICZ, Bartosz 1400
4.5 18.5 25.0 16.0 4
6
SZYMAŃSKA, Aleksandra 1400
4.5 17.5 24.5 18.0 4
7
WILCZEK, Krzysztof 1200
4 22.5 31.5 22.0 4
8
POSUNIAK, Weronika 1400
4 22.0 30.5 18.0 4
9
KASPEREK, Kinga 1250
4 19.5 28.0 18.0 4
10
DROP, Szymon 1400
4 19.5 28.0 14.0 4
11
KOMALA, Weronika 1250
4 17.0 22.5 15.0 4
12
OBARA, Damian 1000
4 14.0 18.0 11.0 4
13
RUDOL, Maria 1250
3.5 20.0 28.0 15.5 3
14
BURDZY, Joanna 1250
3 19.5 28.0 12.0 3
15
MIZIOŁEK, Martyna 1400
3 18.5 24.5 14.0 3
16
BARSZCZ, Kamil 1400
3 18.0 23.5 13.0 3
17
PIETRZAK, Mateusz 1000
3 14.0 18.0 8.0 3
18
SOBCZYK, Krzysztof 1400
3 12.5 18.0 10.0 3
19
HOSIAWA, Klara 1400
2.5 17.0 22.5 12.5 2
20
PUCHALSKI, Olaf 1000
2.5 15.5 23.5 12.5 2
21
PIECZARA, Grzegorz 1000
2 15.0 20.5 5.0 2
22
WACH, Wojciech 1000
2 15.0 19.5 5.0 2
23
KRUSZYŃSKI, Michał 1000
1 15.5 20.5 5.0 1
24
SIECZKOWSKI, Gabrriel 1200
0 17.5 24.5 0.0 0
DZIARMAGA, Paweł 1000 0 17.5 24.5 0.0
0
NOWAK, Mateusz 1000 0
17.5 24.5 0.0
0
27
PIETRZAK, Jędrek 1000
0 14.0 21.0 0.0 0
Cross Table
No
Name Feder
Rtg 1 2 3 4
5 6 7
1. MAZUR, Bartłomiej 13:W 10:W
9:W 6:W 18:W 8:L 14:W
2. BARSZCZ, Kamil 14:L 20:W 11:W 18:L 12:L 7:W 22:L
3. DROP, Szymon 15:L 22:W 13:W
9:L 8:L 11:W 4:W
4. HOSIAWA, Klara 16:W 12:L
14:L 20:W 26:D 13:L 3:L
5. KOGUTOWICZ, Bartosz 18:L 23:W 15:W 10:L 13:W 12:D
16:W
6. LANKOF, Piotr 20:W 14:W 12:W
1:L 10:W 18:W 9:L
7. MIZIOŁEK, Martyna 22:W 15:W 18:L 14:L 16:L 2:L 23:W
8. OSIŃSKI, Kamil 23:W 18:L 16:D 11:W 3:W 1:W 10:W
9. OSIŃSKI, Emil 24:W 26:W
1:L 3:W 14:W 16:W 6:W
10. POSUNIAK,
Weronika 25:W 1:L 26:W
5:W 6:L 15:W 8:L
11. SOBCZYK,
Krzysztof 26:L 24:W 2:L
8:L 27:W 3:L 20:W
12. SZYMAŃSKA,
Aleksandra 27:W 4:W
6:L 16:L 2:W 5:D 18:W
13. BURDZY,
Joanna 1:L 25:W 3:L 22:W
5:L 4:W 15:L
14. KASPEREK,
Kinga 2:W 6:L
4:W 7:W 9:L 26:W
1:L
15. KOMALA,
Weronika 3:W 7:L
5:L 25:W 20:W 10:L 13:W
16. RUDOL,
Maria 4:L 27:W 8:D 12:W
7:W 9:L 5:L
17.
SIECZKOWSKI, Gabrriel
:L :L :L :L :L
:L :L
18. WILCZEK,
Krzysztof 5:W 8:W
7:W 2:W 1:L
6:L 12:L
19. DZIARMAGA,
Paweł :L :L
:L :L :L :L :L
20.
KRUSZYŃSKI, Michał
6:L 2:L 24:W 4:L 15:L 25:L 11:L
21. NOWAK,
Mateusz :L :L
:L :L :L :L :L
22. OBARA,
Damian 7:L 3:L 27:W 13:L 25:W 24:W 2:W
23. PIECZARA,
Grzegorz 8:L 5:L 25:L 26:L 24:W 27:W 7:L
24. PIETRZAK,
Jędrek 9:L 11:L 20:L
27:L 23:L 22:L 25:L
25. PIETRZAK,
Mateusz 10:L 13:L 23:W
15:L 22:L 20:W 24:W
26. PUCHALSKI,
Olaf 11:W 9:L 10:L 23:W 4:D 14:L 27:L
27. WACH,
Wojciech 12:L 16:L 22:L
24:W 11:L 23:L 26:W
Ratings (Local)
No
Name Feder Loc
Id Loc Score Exp. Chg*K Rav Rprfm
1. MAZUR, Bartłomiej III 1600 6.0/7
5.81 2 1329 1638
2. BARSZCZ, Kamil IV 1400
3.0/7 5.04 -20 1236 1186
3.
DROP, Szymon
IV 1400 4.0/7 4.48 -5 1300
1350
4. HOSIAWA, Klara III 1400
2.5/7 5.11 -26 1221 1119
5. KOGUTOWICZ, Bartosz IV 1400 4.5/7 4.90 -4
1250 1352
6. LANKOF, Piotr IV 1400
5.0/7 4.27 7 1321 1479
7. MIZIOŁEK, Martyna III 1400 3.0/7
5.39 -24 1193 1143
8. OSIŃSKI, Kamil IV 1400
5.5/7 4.27 12 1321 1551
9. OSIŃSKI, Emil IV 1400
6.0/7 4.69 13 1271 1580
10. POSUNIAK,
Weronika III 1400 4.0/7 4.55 -6 1293 1343
11. SOBCZYK,
Krzysztof iV 1400 3.0/7 5.53 -25 1171 1121
12. SZYMAŃSKA,
Aleksandra IV 1400 4.5/7 4.55 -1 1293 1395
13. BURDZY,
Joanna iV 1250 3.0/7 3.08 -1 1293 1243
14. KASPEREK,
Kinga IV 1250 4.0/7 2.38 16 1371 1421
15. KOMALA,
Weronika IV 1250 4.0/7 3.36 6 1264 1314
16. RUDOL, Maria IV 1250
3.5/7 2.59 9 1343 1343
17.
SIECZKOWSKI, Gabrriel V 1200 0 0
18. WILCZEK,
Krzysztof V 1200 4.0/7 1.47 25 1429
1479
19. DZIARMAGA,
Paweł bk 1000 0 0
20.
KRUSZYŃSKI, Michał bk 1000 1.0/7 1.26 -3 1264 955
21. NOWAK,
Mateusz bk 1000 0 0
22. OBARA,
Damian bk 1000 4.0/7 1.61 24 1207 1257
23. PIECZARA,
Grzegorz bk 1000 2.0/7 1.89 1 1171 1013
24. PIETRZAK,
Jędrek bk 1000 0.0/7 2.38 -24 1114 115
25. PIETRZAK,
Mateusz bk 1000 3.0/7 2.31 7 1129 1079
26. PUCHALSKI,
Olaf bk 1000 2.5/7 1.26 12 1264 1162
27. WACH,
Wojciech bk 1000 2.0/7 2.10 -1 1150 992
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kielecka
Wiosna Szachowa 2006 g10 97-96 - Round 7
Standings
Place Name Rtg Loc
Score M-Buch. Buch. Progr.
Wins
1
BŁASZKIEWICZ, Mateusz 1600
6 23.5 32.0 25.0 6
2
KOŁODZIEJ, Przemek 1000
5.5 23.5 31.0 25.0 5
3
ZIEMBA, Artur 1600
5.5 22.0 31.0 25.0 5
4
SUSUŁ, Adam 1600
5 22.0 30.5 21.0 5
5
KAJDA, Szymon 1400
5 21.0 28.5 22.0 5
6
SAWCZYŃSKI, Łukasz 1400
5 19.5 28.0 19.0 5
7
KUSTAL, Emilia 1600
5 18.5 26.5 19.0 5
8
ZAPAŁA, Mikołaj 1000
4.5 17.5 25.5 17.0 4
9
KĄDZIELA, Agnieszka 1400
4 21.0 28.5 19.0 4
10
BARSZCZ, Milena 1400
4 19.0 26.5 15.0 4
11
ŚMIECH, Michał 1400
4 19.0 25.5 16.0 4
12
MAJDA, Jakub 1400
4 18.0 25.0 13.5 3
13
SZYMCZAK, Paula 1600
4 16.0 22.5 11.0 4
14 PAWLAK, Aleksandra 1250 4 14.0 20.0 10.0
4
15
WÓJCIK, Karol 1200
3.5 18.5 25.0 11.0 3
16
ZAJĄC, Aleksandra 1250
3.5 18.0 24.5 14.5 3
17 KOZIEJ,
Łukasz 1400 3.5 16.5
23.5 12.5 3
18
KACZOR, Mateusz 1000
3.5 15.0 22.0 12.5 3
19
WIŚNIEWSKA, Marcela 1400
3 21.0 29.0 15.0 3
20
KRUSZYŃSKI, Krzysztof 1400
3 19.5 28.0 16.0 3
21
KUĆ, Klaudia 1400
3 18.5 25.0 15.0 3
22
RUDOL, Matylda 1400
3 18.5 25.0 14.0 3
23
ŚLUSARCZYK, Cezary 1000
3 15.0 20.5 12.0 2
24
MACIĄG, Karol 1000 3 14.5 19.5 9.0
2
25
ANTOŃ, Szymon 1200
3 13.5 18.0 9.0 2
26
GŁUSZAK, Paweł 1400
2.5 20.0 27.5 14.0 2
27
KAŚMIERCZAK, Marcin 1200
2 18.5 23.0 4.0 1
28
KORYCZAN, Daniel 1400
2 16.0 22.0 9.0 1
29
KOTWICA, Michał 1400
2 15.0 20.5 10.0 2
30
ZAWADZKA, Magdalena 1000
2 13.5 19.0 9.0 1
31
TRZEP, Julia 1100
1 13.0 18.5 4.0 0
32
NOWAK, Paweł 1600
0 17.5 24.5 0.0 0
OSTALSKA, Natalia 1600 0 17.5 24.5 0.0
0
SIECZKOWSKI, Mateusz 1600 0 17.5 24.5 0.0
0
LIPCZYŃSKI, Mateusz 1200 0 17.5 24.5 0.0
0
SOBIERAJ, Janusz 1200 0 17.5 24.5 0.0
0
DROZDOWSKI, Konrad 1000 0 17.5 24.5 0.0
0
DZIEMBAJ, Grzegorz 1000 0 17.5 24.5 0.0
0
MICHALAK,
Bartosz 1000 0 17.5
24.5 0.0 0
Cross Table
No
Name Rtg 1
2 3 4 5 6
7
1. BŁASZKIEWICZ, Mateusz 19:W 16:W 11:W 12:W 34:L 21:W 8:W
2. KUSTAL, Emilia 20:W 22:L 10:W 19:W
6:L 24:W 34:W
3. NOWAK, Paweł :L :L :L
:L :L :L :L
4. OSTALSKA, Natalia :L :L :L
:L :L :L :L
5. SIECZKOWSKI, Mateusz :L
:L :L :L :L :L
:L
6. SUSUŁ, Adam 21:W 17:W 12:L 22:W
2:W 8:L 19:W
7. SZYMCZAK, Paula 22:L 21:L 26:W 18:L 33:W 25:W 20:W
8. ZIEMBA, Artur 23:W 33:W 22:W 34:D 11:W 6:W 1:L
9. BARSZCZ, Milena 24:L 23:W 19:L 25:W 38:W 17:W 12:L
10. GŁUSZAK,
Paweł 25:W 38:D 2:L 33:W 21:L 15:L 29:L
11. KĄDZIELA,
Agnieszka 26:W 24:W 1:L 20:W
8:L 18:W 21:L
12. KAJDA,
Szymon 29:W 39:W 6:W
1:L 16:W 34:L 9:W
13. KORYCZAN,
Daniel 30:W 34:L 20:L 24:L
35:L :W 33:L
14. KOTWICA,
Michał 33:L 25:W 37:L 39:W
19:L 23:L 35:L
15. KOZIEJ,
Łukasz 34:L 26:W 21:L 35:W
20:L 10:W 24:D
16.
KRUSZYŃSKI, Krzysztof 35:W 1:L 24:W 37:W 12:L 19:L 38:L
17. KUĆ,
Klaudia 37:W 6:L 39:W 21:L 22:W 9:L 23:L
18. MAJDA,
Jakub 38:L 29:D 33:D 7:W 37:W 11:L 22:W
19. ŚMIECH,
Michał 1:L 30:W 9:W
2:L 14:W 16:W 6:L
20. RUDOL,
Matylda 2:L 35:W 13:W 11:L
15:W 38:L 7:L
21.
SAWCZYŃSKI, Łukasz 6:L 7:W 15:W 17:W 10:W 1:L 11:W
22.
WIŚNIEWSKA, Marcela 7:W 2:W
8:L 6:L 17:L 35:W 18:L
23. PAWLAK,
Aleksandra 8:L 9:L 29:L 26:W 30:W 14:W 17:W
24. ZAJĄC,
Aleksandra 9:W 11:L 16:L 13:W
29:W 2:L 15:D
25. ANTOŃ,
Szymon 10:L 14:L 30:W 9:L 39:W
7:L :W
26.
KAŚMIERCZAK, Marcin 11:L 15:L 7:L 23:L
:W 29:L 30:W
27.
LIPCZYŃSKI, Mateusz :L :L
:L :L :L :L :L
28. SOBIERAJ,
Janusz :L :L
:L :L :L :L :L
29. WÓJCIK,
Karol 12:L 18:D 23:W 38:L
24:L 26:W 10:W
30. TRZEP,
Julia 13:L 19:L 25:L :W 23:L 39:L 26:L
31.
DROZDOWSKI, Konrad :L :L
:L :L :L :L :L
32. DZIEMBAJ,
Grzegorz :L :L
:L :L :L :L :L
33. KACZOR,
Mateusz 14:W 8:L 18:D 10:L 7:L 37:W 13:W
34. KOŁODZIEJ,
Przemek 15:W 13:W 38:W 8:D
1:W 12:W 2:L
35. MACIĄG,
Karol 16:L 20:L :W 15:L 13:W 22:L 14:W
36. MICHALAK,
Bartosz :L :L
:L :L :L :L :L
37.
ŚLUSARCZYK, Cezary 17:L :W 14:W 16:L 18:L 33:L 39:W
38. ZAPAŁA,
Mikołaj 18:W 10:D 34:L
29:W 9:L 20:W 16:W
39. ZAWADZKA,
Magdalena :W 12:L 17:L 14:L 25:L
30:W 37:L
Ratings (Local)
No
Name Feder Loc
Id Loc Score Exp. Chg*K Rav Rprfm
1. BŁASZKIEWICZ, Mateusz III
1600 6.0/7 5.53 5 1371 1680
2. KUSTAL, Emilia II 1600
5.0/7 5.67 -7 1350 1508
3. NOWAK, Paweł III
1600 0 0
4. OSTALSKA, Natalia II 1600 0 0
5. SIECZKOWSKI, Mateusz III
1600 0 0
6. SUSUŁ, Adam III 1600
5.0/7 4.83 2 1457 1615
7. SZYMCZAK, Paula III 1600
4.0/7 6.02 -20 1286 1336
8. ZIEMBA, Artur III 1600
5.5/7 5.88 -4 1321 1551
9. BARSZCZ, Milena III 1400
4.0/7 4.69 -7 1271 1321
10. GŁUSZAK,
Paweł IV 1400 2.5/7 4.83 -23 1257 1155
11. KĄDZIELA,
Agnieszka III 1400 4.0/7 3.43 6 1407 1457
12. KAJDA,
Szymon IV 1400 5.0/7 4.34 7 1314 1472
13. KORYCZAN,
Daniel IV 1400 1.0/6 4.98 -40 1125 852
14. KOTWICA,
Michał IV 1400 2.0/7 5.88 -39 1121 963
15. KOZIEJ,
Łukasz IV 1400 3.5/7 5.04 -15 1236 1236
16.
KRUSZYŃSKI, Krzysztof IV 1400 3.0/7 5.04 -20 1236 1186
17. KUĆ,
Klaudia III 1400 3.0/7 4.55 -16 1293 1243
18. MAJDA,
Jakub IV 1400 4.0/7 5.11 -11
1229 1279
19. ŚMIECH,
Michał IV 1400 4.0/7 3.08 9 1443 1493
20. RUDOL,
Matylda III 1400 3.0/7 4.06 -11 1343 1293
21.
SAWCZYŃSKI, Łukasz IV 1400 5.0/7 2.66 23 1486 1644
22.
WIŚNIEWSKA, Marcela III 1400 3.0/7 2.94 1 1457 1407
23. PAWLAK,
Aleksandra IV 1250 4.0/7 2.73 13 1329 1379
24. ZAJĄC,
Aleksandra IV 1250 3.5/7 2.10 14 1400 1400
25. ANTOŃ,
Szymon V 1200 2.0/6 2.04 0
1317 1192
26.
KAŚMIERCZAK, Marcin V 1200 1.0/6 1.98 -10 1325
1052
27.
LIPCZYŃSKI, Mateusz V 1200 0 0
28. SOBIERAJ,
Janusz V 1200 0 0
29. WÓJCIK,
Karol V 1200 3.5/7 2.80 7 1271
1271
30. TRZEP,
Julia V 1100 0.0/6 1.86 -19 1242
243
31.
DROZDOWSKI, Konrad bk 1000 0 0
32. DZIEMBAJ,
Grzegorz bk 1000
0 0
33. KACZOR,
Mateusz bk 1000 3.5/7 0.56 29 1400 1400
34. KOŁODZIEJ,
Przemek bk 1000 5.5/7 0.49 50 1429 1659
35. MACIĄG, Karol bk 1000 2.0/6 0.48 15
1400 1275
36. MICHALAK,
Bartosz bk 1000 0 0
37.
ŚLUSARCZYK, Cezary bk 1000 2.0/6 1.08 9 1267 1142
38. ZAPAŁA,
Mikołaj bk 1000 4.5/7 0.98 35 1314 1416
39. ZAWADZKA,
Magdalena bk 1000 1.0/6 1.14 -1 1250 977
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Kielecka Wiosna Szachowa 2006 gr-12
95-94 - Round 7List of Players
No
Name Loc Id
Loc Club
1. KUSPAK, Aleksander I 1915 ŻAK
KIELCE
2. ZARĘBA, Grzegorz II+ 1801 ULKS
ŁĄCZNA
3. KALETA, Błażej II 1800 LKS
CZARNY KOŃ OLKUSZ
4. MACIĄG, Bartosz II 1800 PUKS
MAKOWIEC
5. ŁUKIEWICZ, Kaja II 1600 UKS
JEDYNKA BEŁCHATÓW
6. BARSZCZ, Michał III 1600 PUKS
MAKOWIEC
7. BYRKA, Joanna III 1600 UKS
SP8 CHRZANÓW
8. GAWIN, Tomasz III 1600
AUSTRALIA MDK RADOM
9. ROGOZA, Krzysztof III 1600 UKS ŻAK KIELCE
10. SOBANIEC,
Dominik III 1600 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
11.
SZUSTEROWSKI, Przemysław III 1600
GOLD START CZĘSTOCHOWA
12. TOKARSKI,
Norbert III 1500 UKS MDK RADOM
13. BURDZY,
Przemysław IV 1400 MKS ORZEŁ RUDNIK
14. GAWIN,
Iza III 1400 AUSTRALIA MDK RADOM
15. JAMKA,
Adam IV 1400 UMKAS ŻAK KIELCE
16. LEWIŃSKI,
Grzegorz IV 1400 UKS
ŻAK KIELCE
17.
ŚLUSARCZYK, Aleksander IV 1400 MDK KIELCE
18.
SULIBORSKI, Artur IV 1400 MDK MIŃSK MAZOW.
19.
SULIBORSKI, Jakub IV 1400 MDK MIŃSK MAZOW.
20. WILCZEK,
Łukasz IV 1400 UKS
ŻAK KIELCE
21. WOLNY,
Stanisław IV 1400 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
22.
KULIGOWSKA, Monika IV 1250 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
23. TOKARSKI,
Arkadiusz V 1200 UKS MDK RADOM
24. GAWIN, Sebastian IV 1140 AUSTRALIA MDK RADOM
25. BIDZIŃSKI,
Piotr bk 1000 SOKÓŁ STARACHOWICE
26. JĘDRAS,
Piotr bk 1000 UKS ERBEL SK-KAM
27. KACZOR,
Katarzyna bk 1000 MDK KIELCE
28. KOWALCZYK,
Wiktor bk 1000
ŻAKKIELCE
29. MATYSIAK,
Jan bk 1000 SOKÓŁ STARACHOWICE
30. PIASECKI,
Wojciech bk 1000 SOKÓŁ STARACHOWICE
31. RYBUS,
Piotr bk 1000 MDK KIELCE
32. SIKORA,
Karol bk 1000 SOKÓŁ STARACHOWICE
Standings
Place Name Rtg Loc
Score M-Buch. Buch. Progr. Wins
1
ZARĘBA, Grzegorz 1801
7 21.0 31.0 28.0 7
2
KALETA, Błażej 1800
6 21.5 31.5 24.0 6
3
SZUSTEROWSKI, Przemysław 1600
5 22.5 32.5 20.0 4
4
SOBANIEC, Dominik 1600
5 20.5 27.5 19.0 5
5
BYRKA, Joanna 1600
4.5 19.5 29.5 19.5 4
6
BURDZY, Przemysław 1400
4 21.5 29.0 20.0 4
7
JĘDRAS, Piotr 1000
4 20.0 28.5 18.0 3
8
MACIĄG, Bartosz 1800
4 19.5 29.5 19.0 4
9
KUSPAK, Aleksander 1915
4 19.5 29.5 17.0 4
10
GAWIN, Tomasz 1600
4 19.0 28.0 17.0 3
11
ŁUKIEWICZ, Kaja 1600
4 18.5 28.5 18.0 4
12
BARSZCZ, Michał 1600
4 18.0 25.0 16.0 3
13
SULIBORSKI, Artur 1400
4 17.0 25.5 13.5 3
14
WILCZEK, Łukasz 1400
4 16.5 23.5 14.0 4
15
ROGOZA, Krzysztof 1600
4 15.0 20.0 11.0 4
16
LEWIŃSKI, Grzegorz 1400
3.5 19.0 24.5 16.0 3
17
JAMKA, Adam 1400
3.5 14.5 21.0 14.0 3
18
ŚLUSARCZYK, Aleksander 1400
3 19.5 27.0 16.0 3
19
SULIBORSKI, Jakub 1400
3 18.0 25.0 12.5 2
20
GAWIN, Sebastian 1140
3 18.0 24.0 12.0 3
21
GAWIN, Iza 1400
3 17.0 22.0 13.0 3
22
MATYSIAK, Jan 1000
3 16.0 23.0 12.0 3
23
WOLNY, Stanisław 1400
3 14.5 20.0 9.0 3
24
BIDZIŃSKI, Piotr 1000
3 13.5 18.5 8.0 3
25
KULIGOWSKA, Monika 1250
3 12.5 17.5 10.5 2
26
PIASECKI, Wojciech 1000
2 15.0 20.0 6.0 2
27
KOWALCZYK, Wiktor 1000
1.5 15.5 20.5 7.0 1
28
KACZOR, Katarzyna 1000
1 14.5 20.5 5.0 1
29
SIKORA, Karol 1000
1 13.5 18.0 3.0 1
30
RYBUS, Piotr 1000
1 11.0 15.5 2.0 1
31
TOKARSKI, Norbert 1500
0 17.5 24.5 0.0 0
TOKARSKI, Arkadiusz 1200 0 17.5 24.5 0.0
0
Cross Table
No
Name Loc Id
Loc Total 1 2 3
4 5 6 7
1. KUSPAK, Aleksander I 1915 4 17:L 26:W 19:W 16:W 2:L 14:W
3:L
2. ZARĘBA, Grzegorz II+ 1801 7 18:W 11:W 7:W 3:W 1:W
4:W 5:W
3. KALETA, Błażej II 1800
6 19:W 10:W 8:W
2:L 13:W 11:W 1:W
4. MACIĄG, Bartosz II 1800 4 20:W 13:L 6:W 24:W 17:W 2:L 11:L
5. ŁUKIEWICZ, Kaja II 1600 4 21:W 16:W 13:L 26:L 6:W 17:W
2:L
6. BARSZCZ, Michał III 1600 4 22:W 15:D 4:L 9:W 5:L 16:D 19:W
7. BYRKA, Joanna III 1600
4.5 24:W 17:W 2:L 13:W 26:D 10:L 16:W
8. GAWIN, Tomasz III 1600
4 25:W 29:W 3:L 11:L 18:D 15:W 26:D
9. ROGOZA, Krzysztof III 1600 4 26:L 24:L 30:W 6:L 27:W 25:W 29:W
10. SOBANIEC,
Dominik III 1600 5
27:W 3:L 15:W 20:W 11:L 7:W 13:W
11.
SZUSTEROWSKI, Przemysław III 1600
5 :W 2:L 21:W 8:W 10:W 3:L
4:W
12. TOKARSKI,
Norbert III 1500 0 :L :L :L
:L :L :L :L
13. BURDZY,
Przemysław IV 1400 4 28:W 4:W 5:W
7:L 3:L 26:W 10:L
14. GAWIN,
Iza III 1400 3
29:L 25:W 20:L 27:W 24:W 1:L
18:L
15. JAMKA,
Adam IV 1400 3.5 30:W 6:D 10:L 17:L 28:W 8:L 32:W
16. LEWIŃSKI,
Grzegorz IV 1400 3.5 31:W
5:L 22:W 1:L 20:W 6:D
7:L
17.
ŚLUSARCZYK, Aleksander IV 1400 3 1:W 7:L 29:W 15:W 4:L
5:L 20:L
18.
SULIBORSKI, Artur IV 1400 4 2:L 28:W 26:L 21:W
8:D 19:D 14:W
19.
SULIBORSKI, Jakub IV 1400 3 3:L 27:W 1:L 29:W
22:D 18:D 6:L
20. WILCZEK,
Łukasz IV 1400 4 4:L 30:W 14:W 10:L 16:L 24:W 17:W
21. WOLNY,
Stanisław IV 1400 3 5:L 31:W 11:L 18:L 29:L 32:W 30:W
22.
KULIGOWSKA, Monika IV 1250 3 6:L 32:W 16:L 28:D 19:D 29:L 27:W
23. TOKARSKI,
Arkadiusz V 1200 0 :L :L :L
:L :L :L :L
24. GAWIN,
Sebastian IV 1140 3 7:L 9:W 25:W 4:L 14:L 20:L 28:W
25. BIDZIŃSKI,
Piotr bk 1000 3 8:L 14:L 24:L 32:W 30:W
9:L 31:W
26. JĘDRAS,
Piotr bk 1000 4 9:W 1:L 18:W 5:W
7:D 13:L 8:D
27. KACZOR,
Katarzyna bk 1000 1 10:L 19:L 32:W 14:L
9:L 31:L 22:L
28. KOWALCZYK,
Wiktor bk 1000 1.5 13:L 18:L 31:W 22:D 15:L 30:L 24:L
29. MATYSIAK,
Jan bk 1000 3 14:W 8:L 17:L 19:L
21:W 22:W 9:L
30. PIASECKI,
Wojciech bk 1000 2 15:L 20:L 9:L 31:W
25:L 28:W 21:L
31. RYBUS,
Piotr bk 1000 1 16:L 21:L 28:L 30:L 32:L 27:W 25:L
32. SIKORA,
Karol bk 1000 1 :L 22:L 27:L 25:L 31:W 21:L 15:L
Ratings (Local)
No
Name Feder
Loc Id Loc Score Exp. Chg*K Rav Rprfm
1. KUSPAK, Aleksander I 1915
4.0/7 6.65 -27 1457 1507
2. ZARĘBA, Grzegorz II+ 1801
7.0/7 4.69 23 1674 2673
3. KALETA, Błażej II 1800
6.0/7 5.18 8 1617 1926
4. MACIĄG, Bartosz II 1800
4.0/7 6.09 -21 1477 1527
5. ŁUKIEWICZ, Kaja II 1600
4.0/7 5.11 -11 1429 1479
6. BARSZCZ, Michał III 1600
4.0/7 4.55 -6 1493 1543
7. BYRKA, Joanna III
1600 4.5/7 5.39 -9 1392 1494
8. GAWIN, Tomasz III 1600 4.0/7 5.88 -19 1314 1364
9. ROGOZA, Krzysztof III 1600
4.0/7 6.72 -27 1106 1156
10. SOBANIEC,
Dominik III 1600 5.0/7 4.83 2 1457 1615
11.
SZUSTEROWSKI, Przemysław III 1600 4.0/6 2.46 15 1667 1792
12. TOKARSKI,
Norbert III 1500 0 0
13. BURDZY,
Przemysław IV 1400 4.0/7 2.66 13 1486 1536
14. GAWIN,
Iza III 1400 3.0/7 4.76 -18 1265 1215
15. JAMKA, Adam IV 1400 3.5/7 4.34 -8 1314 1314
16. LEWIŃSKI,
Grzegorz IV 1400 3.5/7 2.73 8 1481 1481
17.
ŚLUSARCZYK, Aleksander IV 1400 3.0/7 2.24 8 1531 1481
18.
SULIBORSKI, Artur IV 1400 4.0/7 3.78 2 1372 1422
19.
SULIBORSKI, Jakub IV 1400 3.0/7 3.29 -3 1424 1374
20. WILCZEK,
Łukasz IV 1400 4.0/7 3.57 4 1391 1441
21. WOLNY,
Stanisław IV 1400 3.0/7 5.11 -21 1229 1179
22.
KULIGOWSKA, Monika IV 1250 3.0/7 3.99 -10 1200 1150
23. TOKARSKI,
Arkadiusz V 1200 0 0
24. GAWIN, Sebastian IV 1140 3.0/7 1.26 17
1400 1350
25. BIDZIŃSKI,
Piotr bk 1000 3.0/7 1.33 17 1249 1199
26. JĘDRAS,
Piotr bk 1000 4.0/7 0.14 39 1588 1638
27. KACZOR,
Katarzyna bk 1000 1.0/7 0.91 1 1321 1012
28. KOWALCZYK,
Wiktor bk 1000 1.5/7 1.47 0 1227 997
29. MATYSIAK,
Jan bk 1000 3.0/7 0.42 26 1436 1386
30. PIASECKI,
Wojciech bk 1000 2.0/7 1.26 7 1257 1099
31. RYBUS,
Piotr bk 1000 1.0/7 2.38 -14 1114 805
32. SIKORA,
Karol bk 1000 1.0/6 1.62 -6 1175 902
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kielecka Wiosna Szachowa 2006 gr-14
93-92 - Round 7List of Players
No
Name Loc Id Loc
Club
1. KOZIEJ, Maciej I 1936 UMKS
ŻAK KIELCE
2. JAWORSKA, Aleksandra I
1800 PUKS MAKOWIEC
3. KĄDZIELA, Konrad II+ 1800 UKS
MDK RADOM
4. KARCZ, Karol II 1800
UKS MDK RADOM
5. MARTUSZEWSKI, Jan II 1800 ŻAK
KIELCE
6. WACH, Bartosz II 1749
UMKS ŻAK KIELCE
7. KOMORNICZAK, Barbara II
1600 ŻAK KIELCE
8. MAJ, Maciej III 1600
MKS ORZEŁ RUDNIK
9. POSUNIAK, Kacper III 1600 UKS
MDK RADOM
10.
SZUSTEROWKI, Radosław III 1600 GOLD STAR CZESTOCHOWA
11.
WÓLCZYŃSKA, Aleksandra II 1600 PUKS MAKOWIEC
12. MĄKOSA,
Angelika II 1500 PUKS MAKOWIEC
13. WLEZIEŃ,
Krzysztof iV 1400 MKS ORZEŁ RUDNIK
14. CHOLEWA,
Katarzyna IV 1250 PUKS MAKOWIEC
15. ŚWIONTEK,
Kasia IV 1250 HETMAN OSTROWIEC
16.
PIETRUSZYŃSKA, Aleksandra IV 1250
MKS ORZEŁ RUDNIK
17. DĄBROWSKI,
Karol V 1200 UMKS ŻAK KIELCE
18. KAPUSTA,
Paweł V 1200 SP28
19. MACIĄG,
Karol bk 1000 SOKÓŁ STARACHOWICE
20. PRZEPIÓRA,
Marcin bk 1000 SOKÓŁ STARACHOWICE
21.
WIETRZYŃSKI, Mateusz bk 1000 UMKS ŻAK KIELCE
Standings
Place Name Rtg Loc
Score M-Buch. Buch. Progr.
Wins
1
POSUNIAK, Kacper 1600 6 21.0 29.5 22.0
5
2
KĄDZIELA, Konrad
1800 5.5 21.0 27.0
24.5 5
3
KOZIEJ, Maciej
1936 5 22.0 30.5
22.0 4
4
MAJ, Maciej
1600 5 20.5 26.5
19.5 4
5
SZUSTEROWKI, Radosław
1600 4.5 20.5 29.0
17.0 4
6
JAWORSKA, Aleksandra
1800 4 21.5 29.5
17.5 3
7
WACH, Bartosz
1749 4 20.0 27.5
21.0 4
8
MĄKOSA, Angelika
1500 4 20.0 27.5
16.5 3
9
DĄBROWSKI, Karol
1200 4 15.5 20.0
14.0 3
10
WLEZIEŃ, Krzysztof
1400 4 14.5 20.5
12.0 4
11
PRZEPIÓRA, Marcin
1000 3.5 17.5 22.5
12.0 2
12
KOMORNICZAK, Barbara
1600 3.5 11.5 17.0
12.5 3
13
ŚWIONTEK, Kasia
1250 3.5 11.0 16.0
11.0 3
14
MARTUSZEWSKI, Jan
1800 3 20.0 28.0
17.0 3
15
WIETRZYŃSKI, Mateusz
1000 3 18.5 24.5
15.0 3
16
WÓLCZYŃSKA, Aleksandra
1600 3 16.5 23.0
12.0 2
17
PIETRUSZYŃSKA, Aleksandra
1250 2.5 18.5 23.0
6.5 1
18
CHOLEWA, Katarzyna
1250 1 18.0 26.5
3.0 0
19
KAPUSTA, Paweł
1200 1 17.5 24.5
5.0 0
20
MACIĄG, Karol
1000 0 17.5 26.5
0.0 0
21
KARCZ, Karol
1800 0 17.5 24.5
0.0 0
Cross Table
No
Name Feder
Rtg 1 2 3 4
5 6 7
1. KOZIEJ, Maciej 12:W
8:D 7:W 2:D
3:W 5:W 9:L
2. JAWORSKA, Aleksandra 13:W 10:W 6:L
1:D 8:L 20:W 12:D
3. KĄDZIELA, Konrad 14:W
9:W 5:W 6:W
1:L 12:W 8:D
4. KARCZ, Karol :L
:L :L :L :L :L
:L
5. MARTUSZEWSKI, Jan 15:W 17:W
3:L 11:W 6:L 1:L 13:L
6. WACH, Bartosz 16:W 21:W
2:W 3:L 5:W
9:L 10:L
7. KOMORNICZAK, Barbara 17:L 14:W 1:L 18:W 21:L 11:W 16:D
8. MAJ, Maciej 18:W
1:D 10:L 13:W 2:W 21:W 3:D
9. POSUNIAK, Kacper 19:+
3:L 13:W 21:W 10:W 6:W 1:W
10.
SZUSTEROWKI, Radosław
20:W 2:L 8:W 12:D
9:L 15:W 6:W
11.
WÓLCZYŃSKA, Aleksandra 21:L
15:W 17:W 5:L 20:L 7:L
:W
12. MĄKOSA,
Angelika 1:L 16:W
20:W 10:D 17:W 3:L 2:D
13. WLEZIEŃ,
Krzysztof 2:L 18:W
9:L 8:L 16:W 14:W 5:W
14. CHOLEWA,
Katarzyna 3:L 7:L 21:L 17:L :W 13:L 15:L
15. ŚWIONTEK,
Kasia 5:L 11:L 16:W
20:D 18:W 10:L 14:W
16.
PIETRUSZYŃSKA, Aleksandra 6:L
12:L 15:L :W 13:L 18:W 7:D
17. DĄBROWSKI,
Karol 7:W 5:L 11:L 14:W 12:L :W 21:W
18. KAPUSTA,
Paweł 8:L
13:L :W 7:L 15:L 16:L 20:L
19. MACIĄG, Karol 9:- :L
:L :L :L :L :L
20. PRZEPIÓRA,
Marcin 10:L :W 12:L 15:D 11:W 2:L 18:W
21.
WIETRZYŃSKI, Mateusz
11:W 6:L 14:W 9:L
7:W 8:L 17:L
Ratings (Local)
No
Name Feder
Loc Id Loc Score Exp. Chg*K Rav Rprfm
1. KOZIEJ, Maciej I
1936 5.0/7 5.74 -7 1671 1829
2. JAWORSKA, Aleksandra I 1800 4.0/7 5.74 -17
1541 1591
3. KĄDZIELA, Konrad II+ 1800
5.5/7 5.04 5 1634 1864
4. KARCZ, Karol II
1800 0 0
5. MARTUSZEWSKI, Jan II 1800
3.0/7 5.60 -26 1562 1512
6. WACH, Bartosz II
1749 4.0/7 5.32 -13 1550 1600
7. KOMORNICZAK, Barbara II 1600 3.5/7 5.67 -22
1348 1348
8. MAJ, Maciej III
1600 5.0/7 4.13 9 1534 1692
9. POSUNIAK, Kacper III 1600
5.0/6 3.18 18 1581 1854
10.
SZUSTEROWKI, Radosław III 1600 4.5/7 4.48 0 1500 1602
11. WÓLCZYŃSKA,
Aleksandra II 1600 2.0/6 5.10 -31 1308 1183
12. MĄKOSA,
Angelika II 1500 4.0/7 3.36 6 1512 1562
13. WLEZIEŃ,
Krzysztof iV 1400 4.0/7 2.52 15 1500 1550
14. CHOLEWA,
Katarzyna IV 1250 0.0/6 1.98 -20 1375 376
15. ŚWIONTEK,
Kasia IV 1250 3.5/7 2.24 13 1386 1386
16.
PIETRUSZYŃSKA, Aleksandra IV 1250 1.5/6 1.44 1 1450 1257
17. DĄBROWSKI,
Karol V 1200 3.0/6 1.08 19
1458 1458
18. KAPUSTA,
Paweł V 1200 0.0/6 1.80 -18 1350
351
19. MACIĄG, Karol bk 1000 0 0
20. PRZEPIÓRA,
Marcin bk 1000 2.5/6 0.24 23 1492 1435
21.
WIETRZYŃSKI, Mateusz bk 1000 3.0/7 0.28 27 1514 1464
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kielecka Wiosna Szachowa 2006 g18
91-88 - Round 7List of Players
No
Name Loc Id Loc Club
1. MORANDA, Wojciech IM 2449 UMKS ŻAK
KIELCE
2. SKAWIŃSKI, Arkadiusz I++ 2133 UKS MDK RADOM
3. BORATYŃSKI, Piotr I 2000 UMKS ŻAK
KIELCE
4. GIEMZA, Joann I++ 1962 FART
KIELCE
5. FURMAN, Bartosz I+ 1866 UMKS ŻAK
KIELCE
6. CIESLA, Konrad I+ 1846 FART
KIELCE
7. GOROL, Magdalena I+ 1846 UKS PAŁAC
MŁ. KATOWICE
8. MĄKOSA, Sylwia I 1800 PUKS
MAKOWIEC
9. ŚWIONTEK, Szymon II 1800 HETMAN
OSTROWIEC
10. SKAWIŃSKI,
Marcin 1800 UKS MDK RADOM
11. FURMAN,
Justyna II+ 1788 UMKS ŻAK KIELCE
12. KACPRZYK,
Kaja I 1761 MKS ORZEŁ RUDNIK
13. KOWALCZYK,
Sabina II 1714 PUKS MAKOWIEC
14. KACPRZYK,
Kalina II 1600 MKS ORZEŁ RUDNIK
15. KOWALIK,
Adrian III 1600 UKS MDK RADOM
16.
KWAPISIEWICZ, Karol III 1600 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
17. MAJ,
Michał III 1600 MKS ORZEŁ RUDNIK
18. ZIELONKA,
Arkadiusz III 1600 UMKS ŻAK KIELCE
19. KUDZIA,
Krzysztof IV 1400 ŻAK KIELCE
20. RÓŻYCKA,
Justyna III 1400 WŁOSZCZOWA
21. UZAREWICZ,
Anna III 1400 MKS ORZEŁ RUDNIK
22. WÓJTOWICZ,
Justyna III 1400 FART KIELCE
23. ZIEMBA,
Konrad IV 1400 UKS JEDYNKA BEŁCHATÓW
24. MASTERNAK,
Konrad bk 1000 MDK KIELCE
25. TOMKOWSKI,
Dariusz bk 1000 UKS ERBEL
SK-KAM
Standings
Place Name Rtg
Loc Score M-Buch. Buch. Progr. Wins
1
MORANDA, Wojciech 2452 2449
6.5 20.0 28.0 26.0 6
2
SKAWIŃSKI, Arkadiusz 2133
5.5 21.5 31.0 24.5 4
3
GOROL, Magdalena 1846
5 20.5 29.5 20.5 4
4
CIESLA, Konrad 1846
5 16.5 24.5 19.0 5
5
FURMAN, Bartosz 1866
4.5 21.5 31.0 20.0 3
6
SKAWIŃSKI, Marcin 1800
4.5 16.0 21.5 16.5 4
7
KWAPISIEWICZ, Karol 1600
4.5 15.5 21.0 15.0 3
8
GIEMZA, Joann 1962
4 21.5 30.5 18.5 3
9
ŚWIONTEK, Szymon 1800
4 19.0 27.5 16.0 3
10
ZIELONKA, Arkadiusz 1600
4 17.0 23.5 13.0 3
11
KACPRZYK, Kaja 1761
4 14.5 20.0 13.0 4
12
RÓŻYCKA, Justyna 1400
3.5 14.5 20.0 11.5 2
13
TOMKOWSKI, Dariusz 1000
3 21.5 31.0 17.0 2
14
MAJ, Michał 1600
3 18.0 24.0 14.0 2
15
ZIEMBA, Konrad 1400
3 17.5 25.0 14.0 2
16
KUDZIA, Krzysztof 1400
3 17.5 24.0 9.5 1
17
MĄKOSA, Sylwia 1800
3 17.0 23.0 13.0 3
18
FURMAN, Justyna 1788
3 16.5 22.0 11.0 2
19
KACPRZYK, Kalina 1600
3 15.5 22.5 11.0 1
20
UZAREWICZ, Anna 1400
2.5 17.0 23.5 10.5 0
21
KOWALCZYK, Sabina 1714
2.5 15.0 22.0 10.0 2
22
WÓJTOWICZ, Justyna 1400
2 16.5 23.5 6.5 0
23
MASTERNAK, Konrad 1000
1 17.5 24.5 6.0 0
24
BORATYŃSKI, Piotr 2000
0 17.5 24.5 0.0 0
KOWALIK, Adrian 1600 0 17.5 24.5 0.0
0
Cross Table
No
Name Loc Id
Total 1 2 3 4
5 6 7
1. MORANDA, Wojciech IM 6.5 13:W
7:W 25:W 2:D 5:W
9:W 4:W
2. SKAWIŃSKI, Arkadiusz I++ 5.5
14:W 8:W 4:W
1:D 6:W 7:D
5:D
3. BORATYŃSKI, Piotr I 0 :L
:L :L :L :L :L
:L
4. GIEMZA, Joann I++ 4 16:W 11:W 2:L 5:D 10:D 25:W 1:L
5. FURMAN, Bartosz I+ 4.5 17:W 10:W
9:D 4:D 1:L 18:W
2:D
6. CIESLA, Konrad I+ 5 18:W 25:L 11:W 10:W 2:L 23:W 14:W
7. GOROL, Magdalena I+ 5 19:W
1:L 12:W 9:W 25:W 2:D 16:D
8. MĄKOSA, Sylwia I 3 20:W
2:L 21:W 25:L 16:L 10:L 24:W
9. ŚWIONTEK, Szymon II 4 21:D 12:W 5:D 7:L 13:W 1:L 23:W
10. SKAWIŃSKI,
Marcin 4.5 22:W
5:L 24:W 6:L 4:D
8:W 17:W
11. FURMAN,
Justyna II+ 3
23:W 4:L 6:L 17:L 24:W 14:L :W
12. KACPRZYK,
Kaja I 4 24:W 9:L
7:L 20:L 21:W 19:W 25:W
13. KOWALCZYK,
Sabina II 2.5 1:L 21:D 19:W
23:L 9:L 24:W 18:L
14. KACPRZYK,
Kalina II 3 2:L 20:D 22:D
21:D 19:D 11:W 6:L
15. KOWALIK,
Adrian III 0
:L :L :L :L :L
:L :L
16.
KWAPISIEWICZ, Karol III 4.5
4:L 19:D 23:D 24:W 8:W 17:W 7:D
17. MAJ,
Michał III 3
5:L 22:W 20:D 11:W 23:D 16:L 10:L
18. ZIELONKA,
Arkadiusz III 4 6:L 23:L :W 22:W 20:W 5:L 13:W
19. KUDZIA,
Krzysztof IV 3
7:L 16:D 13:L :W 14:D 12:L 22:W
20. RÓŻYCKA,
Justyna III 3.5
8:L 14:D 17:D 12:W 18:L 22:D 21:W
21. UZAREWICZ,
Anna III 2.5 9:D 13:D 8:L 14:D 12:L :W 20:L
22. WÓJTOWICZ,
Justyna III 2 10:L 17:L 14:D
18:L :W 20:D 19:L
23. ZIEMBA,
Konrad IV 3
11:L 18:W 16:D 13:W 17:D 6:L 9:L
24. MASTERNAK,
Konrad bk 1 12:L :W 10:L 16:L 11:L 13:L 8:L
25. TOMKOWSKI,
Dariusz bk 3 :W 6:W
1:L 8:W 7:L
4:L 12:L
Ratings (Local)
No
Name Feder Loc Id
Loc Score Exp. Chg*K Rav Rprfm
1. MORANDA, Wojciech IM 2449 6.5/7
6.93 -4 1760 2182
2. SKAWIŃSKI, Arkadiusz I++
2133 5.5/7 5.46 0 1910 2140
3. BORATYŃSKI, Piotr I 2000 0 0
4. GIEMZA, Joann I++ 1962
4.0/7 4.97 -10 1805 1855
5. FURMAN, Bartosz I+ 1866
4.5/7 3.08 14 1906 2008
6. CIESLA, Konrad I+ 1846
5.0/7 5.53 -5 1617 1775
7. GOROL, Magdalena I+ 1846 5.0/7
4.55 5 1735 1893
8. MĄKOSA, Sylwia I 1800
3.0/7 6.09 -31 1476 1426
9. ŚWIONTEK, Szymon II 1800 4.0/7
3.71 3 1777 1827
10. SKAWIŃSKI,
Marcin 1800 4.5/7 4.97 -5 1639
1741
11. FURMAN,
Justyna II+ 1788 2.0/6 4.68 -27 1568 1443
12. KACPRZYK,
Kaja I 1761 4.0/7 6.23 -22 1407
1457
13. KOWALCZYK,
Sabina II 1714 2.5/7 4.76 -23 1578 1476
14. KACPRZYK,
Kalina II 1600 3.0/7 3.29 -3 1624 1574
15. KOWALIK,
Adrian III 1600 0 0
16.
KWAPISIEWICZ, Karol III 1600 4.5/7 3.78 7 1573 1675
17. MAJ,
Michał III 1600 3.0/7 3.43 -4 1608 1558
18. ZIELONKA,
Arkadiusz III 1600 3.0/6 2.94 1 1604 1604
19. KUDZIA,
Krzysztof IV 1400 2.0/6 1.14 9 1654 1529
20. RÓŻYCKA,
Justyna III 1400 3.5/7 1.75 18 1594 1594
21. UZAREWICZ,
Anna III 1400 1.5/6 0.96 5 1679 1486
22. WÓJTOWICZ,
Justyna III 1400 1.0/6 1.68 -7 1567 1294
23. ZIEMBA,
Konrad IV 1400 3.0/7 0.98 20 1707 1657
24. MASTERNAK,
Konrad bk 1000 0.0/6 0.00 0 1744 745
25. TOMKOWSKI,
Dariusz bk 1000 2.0/6 0.00 20 1944 1819