PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY
KONKURSU CHOREOGRAFICZNEGO
„PASJE I TALENTY”
ORGANIZOWANEGO W DNIU 20 LUTEGO 2006 ROKU
PRZEZ MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W KIELCACH
Jury w składzie:
Przewodniczący:
Elżbieta Szlufik-Pańtak
Członkowie:
Anna Drzonek
Grażyna Rem-Kret
Małgorzata Sęk
Postanowiło przyznać:
W kategorii disco-solo klasy 1-3
1 miejsce: Maja Krzemińska z SP nr 25,
Weronika Żądło z SP nr 22,
2 miejsce: Aleksandra Wiech z SP nr 27,
3 miejsce: Natalia Grzywna z SP nr 25,
Artur Burak z SP nr 25,
W kategorii disco-solo klasy 4-6
1 miejsce: Kamila Gołuchowska z SP nr 19,
2 miejsce: Paulina Grzelak z SP 33,
Izabela Ochocka z SP nr 25,
3 miejsce: Katarzyna Osuch z SP nr 25,
Adrianna Neriwal z OKK Domatorek,
W kategorii disco-solo gimnazjum
1 miejsce: Beata Salwa z gimnazjum nr 25,
Paulina Pułanecka z gimnazjum nr 6,
2 miejsce: Karolina Szyba z ŚKT Jump,
3 miejsce: Luiza Latosz z gimnazjum nr 23,
Katarzyna Libera
W kategorii duety
1 miejsce: Olga Jagodzińska, Paulina Pułanecka z gimnazjum nr 6,
2 miejsce: Luiza Latos, Olga Chrobot z gimnazjum nr 23,
3 miejsce: Marta Szczubiał, Joanna Kanarek, z OKK Domatorek,
wyróżnienie: Ewa Nikodem, Natalia Dziedzic z OKK Domatorek,
W kategorii miniformacje
1 miejsce: Formacja ZGAG I z OKK Domatorek w składzie:
Adrianna Neriwal
Weronika Czech
Dominka Gajewska
Joanna Kanarek
Marta Szczubiał
2 miejsce: Formacja z Gimnazjum nr 23 w składzie:
Olga Crobot
Luiza Latos
Aleksandra Serwicka
Kamila Sarnot
Martyna Więckowska
Karolina Świdnicka
3 miejsce: Formacja z ZSO w Chęcinach
Kamila Jakubowska
Marlena Ciepielowska
Aleksandra Mróz
Małgorzata Puchała
Paulina Dziopa
W kategorii free style
Nagroda specjalna: Dariusz Bujnowski ze ŚKT Jump,
PROTOKÓŁ
Z POSIEDZENIA JURY KONKURSU PIOSENKI „ PASJE I TALENTY”
ORGANIZOWANEGO W DNIU 21 LUTEGO 2006 ROKU
PRZEZ MŁODZIEZOWY DOM KULTURY W KIELCACH
Jury w składzie:
Przewodniczący: Grażyna Budziasz
Członkowie: Joanna Litwin, Stanisław Bętkowski
Do Koncertu Laureatów w dniu 23 lutego zakwalifikowało:
Z grupy I klasy I – III
wyróżnienie: Magdalena Zawadzka SP nr 25
wyróżnienie: Anna Markowska SP nr 34
wyróżnienie: Konstancja Gołda I Społeczna Szkoła Podstawowa
III miejsce: Klara Kraj SP w Niestachowie
II miejsce: Klaudia Ziomek SP Nr 16
I miejsce: Magdalena Chołuj SP w Morawicy
Z grupy II klasy IV- VI
wyróżnienie: Olga Stokowiec I Społeczna Szkoła Podstawowa
wyróżnienie: Aleksandra Zachariasz SP Nr 25
III miejsce: Dominika Selega SP Nr 32
II miejsce: Kalina de Roover SP nr 28
I miejsce: Kamila Brela SP Nr 1
Z grupy III – gimnazjum
wyróżnienie: Marta Piwko I Społeczne Gimnazjum
wyróżnienie: Klaudia Krakowiak Gimnazjum NR 23
wyróżnienie: Beata Bis Gimnazjum w Bodzentynie
III miejsce: Monika Krawiecka Gimnazjum w Rakowie
II miejsce: Sandra Gałka Gimnazjum Nr 9
I miejsce: Wioletta Kaczmarczyk Gimnazjum Nr 4
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY „ PASJE I TALENTY”
W KATEGORII PLASTYKA
ORGANIZOWANEGO W DNIACH 20 – 21 LUTEGO 2006 ROKU
PRZEZ MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W KIELCACH
Jury w składzie:
Przewodniczący: Andrzej Abramowicz – Dyrektor MDK
Oliwia Hildebrandt – Ryczek – Z-ca Dyrektora MDK
Barbara Wałek – nauczyciel plastyki w MDK
Joanna Biskup – nauczyciel plastyki w MDK
Postanowiło przyznać:
z grupy I – klasy 0– III
nagroda Gabrysia Lis SP Nr 34 , n-l Beata Skuta
nagroda Kamila Kościańska SP Nr 34 , n-l Elżbieta Surowiec
nagroda Wiktoria Marcjan SP Nr 25 , n-l Anna Wildhrit
wyróżnienie: Magda Pięta SP nr 25 , n-l Anna Wildhrit
Oliwia Kowalska SP Nr 25 , n-l Anna Wildhrit
z grupy II - klasy IV- VI
nagroda Paulina Konieczna SP Nr 25, n-l Mirosław Piątkowski
nagroda Magda Niemczyk SP NR 28, n-l Kamila Biegalska
nagroda Mariola Wiącek SP NR 34, n-l Zofia Strzelecka
wyróżnienie: Asia Zwierzchowska SP 34, n-l Zofia Strzelecka
Zuzia Wiśniewska SP Nr 34, n-l Zofia Strzelecka
z grupy III - gimnazjum
nagroda Elżbieta Kumańska Gimnazjum Nr 2, n-l Teresa Izdebska
nagroda Joanna Łabędzka Gimnazjum Nr 2, n-l Teresa Izdebska
nagroda Marzena Mąksa Gimnazjum Nr 2, n-l Teresa Izdebska
wyróżnienie: Aleksandra Ozdoba Gimnazjum Nr 2, n-l Teresa Izdebska
Agnieszka Markowska Gimnazjum Nr 2, n-l Teresa Izdebska
PROTOKÓŁ JURY KONKURSU PASJE I TALENTY (kategoria INSTRUMENTALIŚCI)
Jury w składzie:
Józef Stec- przewodniczący
Beata Misztal
Irena Zawodnik
Przemysław Sękowski
przesłuchało w dniu 21.02.2006
9 solistów w grupie I
8 solistów w grupie II
3 zespoły kameralne
i postanowiło przyznać:
w grupie soliści szkoła podstawowa
I miejsce: Filip Kozłowski – fortepian
II miejsce: Aleksandra Chłopek – flet poprzeczny
III miejsce: .Alicja Zawisza – gitara klasyczna
wyróżnienie: Kacper Ścipniak - fortepian
w grupie soliści gimnazjum
I miejsce: Wojciech Jarosz – gitara klasyczna
II miejsce exequo:Szymon Zawadzki – gitara klasyczna
Sandra Jedlińska - skrzypce
III miejsce: Weronika Jędrasik – gitara klasyczna
w kategorii zespołów kameralnych:
I miejsce Filip Kozłowski, Piotr Misztal – duet fortepianowy
II miejsce: ZESPÓŁ „ CONSONANS”
III miejsce: Alicja Zawisza, Patryk Celebański – duet gitarowy