MDK w sieci
facebook
linkedin
image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1 image1

Aktualności

 

 

ODWOŁANE ZAJĘCIA

 

 

Informujemy, że zajęcia instrumentalne prowadzone przez p. Jacka Sajdaka w dniach od 20.10.2020 r. do 23.10.2020 r. nie odbędą się z powodu nieobecności nauczyciela .

Informujemy, że zajęcia instrumentalne w pracowni skrzypiec prowadzone przez p. Beatę Misztal w dniach od 15.10.2020 r. do 23.10.2020 r. nie odbędą się z powodu nieobecności nauczyciela

Informujemy, że zajęcia wokalne prowadzone przez p. Grażynę Budziasz nie odbędą się z powodu nieobecności nauczyciela do 27.10.2020 r.

Informujemy, że zajęcia w Artystycznej Pracowni Językowej prowadzone przez p. Małgorzatę Okłę nie odbędą się z powodu nieobecności nauczyciela do 26.10.2020r.

 

 


 

  WOLNE MIEJSCA w pracowniach


UWAGA!
Nabór uzupełniający na ZAJĘCIA TEATRALNE!
Zapraszamy młodzież (15-18 lat).
Zajęcia odbywają się w czwartki 18.00-20.15.

Kontakt z nauczycielem 698505110

 Procedura bezpieczeństwa w związku z koniecznością stosowania podwyższonego reżimu sanitarnego, związanego ze stanem epidemicznym w kraju w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach obowiązująca od dnia 1 września 2020r.

List Prezydenta Miasta do Rodziców


 

 

 

5 września na Scenie Letniej DŚT odbyły się przesłuchania uczestników IV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Kielcach. W Festiwalu udział wzięli wokaliści z Częstochowy, Lublina, Zielonej Góry, Pyskowic, Silniczki , Dębicy, Tomaszowa Lubelskiego, Płocka , Borowej Góry, Radomska , Łagowa, Radomska, Bilczy i Kielc.PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI IV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej  w Kielcach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne sukcesy Zuzanny Bery ze Studia Piosenki Blue Song p. Joanny Litwin: 

 

Grand Prix  w Trzecim  Wojewódzkim  Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Religijnej ,,W pieśni historia zaklęta’’- Klimontów,

 

I miejsce w XI Skarżyskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej "Z Pieśnią do Niepodległej" -Skarżysko Kamienna,

 

II miejsce w XIV Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Legionowej - Ostrowiec Świętokrzyski,

 

II miejsce w eliminacjach strefowych do III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej           i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza "Kima" oraz zaproszenie do udziału w finale tegoż konkursu,

 

Wyróżnienie w finale III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niepodległej i Niezłomnej                 im.H Rasiewicza - Kraków 2018.

 

 

Wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej:  Bogdan Olewicz 2018                 - Busko- Zdrój, za taneczne i rytmiczne wykonanie piosenki Anny Jantar „Gdzie są dzisiaj tamci ludzie”

2020  Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach  Design (modify by King MDK)