SUKCESY-STYCZEŃ!!!!

Studio Piosenki MARZENIE prowadzone przez Marzenę Trzebińską

III MIEJSCE dla BARTŁOMIEJA ROKITY w VIII Międzyszkolnym Konkursie „Hej Kolęda…!” w Kielcach I MIEJSCE dla POLI ŁAKOMIEC
w III Konkursie Kolęd i Pastorałek „Józefowe Kolędowanie” w Kielcach
WYRÓŻNIENIE dla POLI ŁAKOMIEC
w IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Łopusznie
WYRÓŻNIENIE dla MICHALINKI CHUDZIK
w IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Łopusznie
III MIEJSCE dla POLI ŁAKOMIEC
na XX Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda” w Małogoszczu.
WYRÓŻNIENIE dla LENKI MOJECKIEJ
na XX Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda ” w Małogoszczu.
III miejsce dla LENKI MOJECKIEJ
w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Zimowe Granie Gdynia 2022”
WYRÓŻNIENIE- LENKA MOJECKA na VIII Jurajskim Festiwalu Kolęd I Pastorałek w Łazach,
II MIEJSCE- LENKA MOJECKA na Festiwalu Pieśni Patriotycznej „ROZŚPIEWAJMY NIEPODLEGŁOŚĆ” w Rzeszowie,
WYRÓŻNIENIE- LENKA MOJECKA na Festiwalu Słowa i Pieśni Patriotycznej „Biało czerwona”
LAUREAT III STOPNIA- MICHALINA CHUDZIK –na XXVI Międzynarodowym Konkursie „Digi Talenty Święta 2022”
IGA PODSIEDLIK została Laureatką II stopnia w XXVI Międzynarodowym Konkursie „Digi Talenty Święta 2022”.
WYRÓŻNIENIE – LENKA MOJECKA na IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Łopusznie
III MIEJSCE -MICHALINA CHUDZIK w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Zimą”
III MIEJSCE- IGA PODSIEDLIK w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej „Zaśpiewane Zimą”

Studio Piosenki SAMI prowadzone przez Samuelę Modzelewską i Przemysława Sękowskiego
GRAND PRIX dla ZOSI BARAN, Mai WALUSIŃSKIEJ ,ASI ORŁOWICZ i OLI GĄSKI na Festiwalu Podkarpackie Kolędowanie
I MIEJSCE -OLA GĄSKA, ASIA ORŁOWICZ, MAJA WALUSIŃSKA, ZOSIA BARAN w HU HU HA Międzynarodowy Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej
Na III Konkursie Kolęd i Pastorałek JÓZEFOWE KOLĘDOWANIE w Kielcach:
I MIEJSCE – MICHALINA CEDRO
II MIEJSCE- ZOSIA ANIOŁ
III MIEJSCE-SANDRA GRABOWSKA
Na VI festiwalu Kolęd „Nocy Niepojęta” który odbył się w Sanktuarium w Kałkowie Godowie :
II MIEJSCE -Kwintet Wokalny MY 5
II MIEJSCE -ZOSIA ANIOŁ
Na konkursie kolęd w DK Małogoszcz
II MIEJSCE- OLA GĄSKA
WYRÓŻNIENIE- MICHALINA WINIARSKA
Na XXVIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach
I MIEJSCE Kwartet Wokalny SAMI
I MIEJSCE -Kwartet LAAjK w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Piekoszowie
Ogólnopolski Festiwal KOLĘDA PŁYNIE Z WYSKOŚCI w Starachowicach
III MIEJSCE- JOANNA ORŁOWICZ

W internetowym konkursie piosenki polskiej i zimowej „Zaśpiewane zimą”:
II-MIEJSCE Kwartet LAAjK
III-MIEJSCE (w dwóch kategoriach) Sandra Grabowska
III-MIEJSCE-LILIANA KALETA
III-MIEJSCE-(w dwóch kategoriach) MAGDALENA ZAPAŁA
Festiwal Gloria – X Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek
ULA SZUMSKA-Nagroda GLORIA ART
Kwartet Wokalny SAMI-I MIEJSCE
Kwintet Wokalny MY 5-I MIEJSCE
Kwartet LAAjK- II MIEJSCE
ASIA ORŁOWICZ-III MIEJSCE
OLA ZARĘBIŃSKA-III MIEJSCE
Ola Gąska-III MIEJSCE
EMILKA CHLEWICKA-WYRÓŻNIENIE
DARIA MALICKA -WYRÓŻNIENIE
ZOSIA FALAK-WYRÓŻNIENIE
ZOSIA ANIOŁ-WYRÓŻNIENIE
MICHALINA CEDRO-WYRÓŻNIENIE
SANDRA GRABOWSKA-WYRÓŻNIENIE
ADAM BULSKI-WYRÓŻNIENIE
MAJA ZAGRODZKA-WYRÓŻNIENIE
AMELKA ZAGRODZKA-WYRÓŻNIENIE

Studio Piosenki GA-GA prowadzone przez Grażynę Budziasz

III MIEJSCE-NATALIA SMOLARCZYK na XXII Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2023
II MIEJSCE-WIKTORIA JAROS w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Haj Kolęda , Kolęda ” w S.P nr 7
III MIEJSCE- ALEKSANDRA PIĘTA na Świętokrzyskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Piotra Klimczyka
II MIEJSCE- NATALIA SMOLARCZYK na Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Językach Obcych ” w SP w Łosieniu
III MIEJSCE- KLAUDIA KICZOR w III Konkursie Kolęd i Pastorałek „Józefowe kolędowanie”

Studio Piosenki BLUE SONG prowadzone przez Joannę Litwin

WYRÓŻNIENIE dla MAI SKOWRON i III MIEJSCE dla JÓZEFA FARAG-MAZURCZAK na III Konkursie Kolęd i Pastorałek „Józefowe Kolędowanie” w Kielcach.
VII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda” w Kielcach:
WYRÓŻNIENIE- Józef Farag-Mazurczak
WYRÓŻNIENIE- Maja Skowron
WYRÓZNIENIE- Andrzej Litwin z zespołem z S.P nr.19
WYRÓŻNIENIE dla chłopców z KWARTETU SŁOWIKI na HU HU HA Międzynarodowy Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej 2022 .
I MIEJSCE- Piotr Szydłowski zdobył na Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie
XXVI Międzynarodowy Konkursie DIGI -Talenty organizowanym przez Fundację „Inicjatywa”ze Świdnicy
Laureat II stopnia KWARTET SŁOWIKI: Andrzej Litwin, Oliwier Pietrzczyk, Ksawery Kruk,Piotr Skrzyniarz
Laureat II stopnia solo Piotr Skrzyniarz
Laureat II stopnia solo Andrzej Litwin
Laureat II stopnia solo Józef Farag-Mazurczak
Laureat II stopnia Zofia Stefańczyk,
Laureat II stopnia Maja Dębińska
Laureat II stopnia Weronika Kotwa
Laureat II stopnia Maja Skowron
Laureat II stopnia Karolina Lech
Laureat II stopnia Duet: Nikola Guldon i Alicja Młodawska
Laureat II stopnia Maja Klamka ,która zdobyła także wyróżnienie na III Ogólnopolskim Festiwalu Podkarpackie Kolędowanie.
III MIEJSCE- Weronika Kotwa na IV Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nocy niepojęta” w Kałków – Godów.

Studio Piosenki EWiTA prowadzone przez Ewę Bocheńską

II MIEJSCE dla MARIKI KOWALSKIEJ na XXIX Świętokrzyskim Konkursie Kolęd I Pastorałek we Włoszczowie.
WYRÓŻNIENIE dla NIKOLI REDLICY na III Konkursie Kolęd i Pastorałek ” Józefowe Kolędowanie”
Ogólnopolski Festiwal KOLĘDA PŁYNIE Z WYSKOŚCI w Starachowicach
II MIEJSCE- MARIKA KOWALSKA
III MIEJSCE- EMILKA WIJAS
WYRÓŻNIENIE- NIKOLA REDLICA
II MIEJSCE- MARIKA KOWALSKA na Ogólnopolskim Festiwalu „Zaśpiewne Zimą”

Na IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym pod patronatem Starosty Powiatu Kieleckiego – Mirosława Gębskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Łopuszno – Ireny Marcisz.
Kategoria Zespoły Młodzież Szkolna
I MIEJSCE – Kwartet Słowiki ( Andrzej Litwin, Piotr Skrzyniarz, Oliwier Pietrzczyk , Ksawery Kruk) ze Studia Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin
Kategoria Soliści młodzież szkolna od 13 do 18 lat
II MIEJSCE – Zuzanna Chrabąszcz ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej
WYRÓŻNIENIE-Andrzej Litwin ze Studia BLUE SONG Joanny Litwin
WYRÓŻNIENIE-Bartłomiej Boruń ze Studia Piosenki GA-GA Grażyny Budziasz
Kategoria Soliści dzieci od 7 do 12 lat
I MIEJSCE – Robert Kostur ze Studia Piosenki GA-GA Grażyny Budziasz
II MIEJSCE – Nikola Redlica ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej
III MIEJSCE – Zuzanna Lesisz ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej
WYRÓŻNIENIE-Lena Mojecka ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej
WYRÓŻNIENIE-Michalina Chudzik ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej
WYRÓŻNIENIE-Zofia Anioł ze Studia Piosenki SAMI Samueli Modzelewskiej
WYRÓŻNIENIE-Pola Łakomiec ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej
WYRÓŻNIENIE-Emilia Wijas ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej
NAGRODA SPECJALNA-Ignacy Dzwonek ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej
Kategoria Soliści do 6 lat
I MIEJSCE – Marianna Dzwonek ze Studia Piosenki MARZENIE Marzeny Trzebińskiej
II MIEJSCE – Zofia Stefańczyk ze Studia Piosenki BLUE SONG Joanny Litwin

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wokaliści ze Studia Piosenki EWiTA Ewy Bocheńskiej, SAMI Samueli Modzelewskiej i Przemysława Sękowskiego, MARZENIE Marzeny Trzebińskiej oraz BOHO Klaudii Pyczek, jak co roku mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Będziemy grać z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej.

Fotorelacja >>

OGÓLNPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

OGÓLNPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY. W dniu 15.01.2023r. rozpoczyna się ogólnopolski konkurs ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs realizowany jest bezpłatnie w ramach Fundacji Chlorofil. Regulamin i wszystkie dokumenty na stronie www.chlorofil.com.pl
Konkurs otrzymał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.