Odeszli od nas Irena Borowska i Mirosław Ziąber

Zmarła IRENA BOROWSKA – ceniony choreograf, pedagog oraz wychowawca wielu pokoleń tancerzy. W latach 1989-2002 była nauczycielem w Młodzieżowym Domu Kultury, następnie 1992-2001 kierownikiem pracowni choreograficznych oraz działu artystycznego.
Od 2001-2002 – zastępca Dyrektora MDK.  Irenka razem z dziećmi uczestniczyła w licznych koncertach, konkursach tanecznych oraz festiwalach w Polsce i zagranicą zdobywając na nich liczne nagrody.  Będziemy pamiętać.
Koleżanki, koledzy, uczniowie z Młodzieżowego Domu Kultury

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 20 maja 2021, godz.14.00 w Kościele Ducha Świętego w Kielcach.


Zmarł nasz kolega, przyjaciel, ceniony nauczyciel wokalu. Śp. Mirosław Ziąber przez wiele lat był nauczycielem w Młodzieżowym Domu Kultury. Kompozytor, utalentowany aranżer, twórca muzyki do wielu znanych piosenek dla dzieci i młodzieży. Niezwykła osobowość, otwarty na innych, z pasją przekazywał wiedzę muzyczną. Mirek razem z dziećmi uczestniczył w licznych koncertach, festiwalach, konkursach wokalnych zdobywając na nich liczne nagrody. Spod jego skrzydeł wyszło wielu utalentowanych uczniów, którzy rozwijają swoją karierę w Polsce i za granicą.
Będziemy pamiętać.
Koleżanki, koledzy, uczniowie z Młodzieżowego Domu Kultury

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 07 maja o godz.12.00, w kaplicy Domu Pogrzebowego na cmentarzu komunalnym Kielce-Cedzyna.