„Niekończąca się baśń” z udziałem dzieci i młodzieży z naszej placówki

19 marca 2024r. na małej scenie Kieleckie Centrum Kultury, dzięki staraniom Fundacja na Rzecz Zwierząt „Obok Nas”, już po raz kolejny został wystawiony spektakl „Niekończąca się baśń” z udziałem dzieci i młodzieży z naszej placówki. W spektaklu wzięli udział tancerze i aktorzy z zespołu AFERA prowadzonego przez Małgorzatę Matys-Ziemską, artyści z zespołu GRAFIT przygotowanego przez Grażynę Rem Kret, VERTIGO przygotowanego przez Dorotę Krzysztofik , wokaliści z pracowni BLUE SONG prowadzonej przez Joannę Litwin oraz skrzypaczka z pracowni skrzypiec Beaty Misztal. Scenografię do spektaklu wykonali młodzi artyści pod kierunkiem Oliwii Hildebrandt. Spektakl po raz kolejny zgromadził pełna widownię, dzięki czemu podczas koncertu zgromadzono 110 kg karmy. Podopieczni Fundacji „Obok nas” serdecznie dziękują hojnej publiczności. Spektakl został wyprodukowany w ramach programu „Przestrzenie sztuki”, którego koordynatorem jest Kielecki Teatr Tańca – Polish Contemporary/Jazz Ballet.